OBCHODNÍ PODMÍNKY » Všeobecné obchodní podmínky

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

1. Smluvní Strany

Provozovatelem e-shopu www.levne-motorove-oleje.cz je Dominik Bartoš, Březová 398, Město Touškov 330 33, ič:02753618, dále jen "prodejce"

Kupujcím je fyzická osoba, firma, státní instituce, která odešle elektronickou objednávku prostřednictvím e-shopu www.levne-motorove-oleje.cz, dále jen "kupující".

 

2. Předmět smlouvy

Předmětem smlouvy je zboží uvedené v odeslané elektronické objednávce kupujícím a doručené prodávajícímu, který kupujícímu potvrdí přijetí objednávky.

 

3. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Veškeré objednávky provedené prostřednictvím intenetového obchodu www.levne-motorove-oleje.cz jsou závazné. Provedením objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

 

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.

 

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění údajů v objednávkovém formuláři.

 

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři v případě jiná dodací adresa uvedená kupujícím.

 

Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu www.levne-motorove-oleje.cz, kupující dává prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Registrace není povinná.

 

4. Ceny a zboží

Prodejce není plátcem DPH, veškeré ceny jsou tedy uvedené včetně DPH. Veškeré zboží nabízené prostřednictvím e-shopu je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů. Nabídka prodeje zboží a ceny tohoto zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány ve webovém rozhraní obchodu.

Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na interneté připojení, náklady na telefoní hovory) si hradí kupující sám.

 

5. Zbůsob platby

 

- Dobírkou - prostřednictvím České pošty

- Dobírkou - prostřednictvím Uloženka a Geis Parcel CZ

- V hotovosti při osobním odběru

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

- Převodem na účet č. 1148632025/3030 vedeného u Airbank.

 

6. Dodací podmínky

Zboží je expedováno zpravidla do 2-5 pracovních dnů od přijetí objednávky. Termín dodání je závislý na druhu objednaného zboží. V případě méně běžného či problematického zboží může dojít k prodloužení dodací lhůty. Prodávající se zavazuje, dle svých možností, v zájmu svém a především s ohledem na kupujícího, snížit dodací lhůtu na nejmenší možnou dobu. Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou objednané dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, má kupující plné právo zrušit svoji objednávku a to telefonicky, připadně formou e-mailu. V případě platby předem na účet bude zboží odesláno po připsání platby na účet prodávajícího.

 

7. Ceny dodání (přepravy)

viz. doprava

 

8. Převzetí zboží

Kupující nebo příjemce zboží má povinnost při převzetí zásilky zkontrolovat, zda je obal neporušený a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození.

 

Pokud kupující nebo příjemce zjistí zjevné vady obalu, oznámí tuto skutečnost bez odkladu přepravci (České poště, Uloženka.cz, Geis Parcel CZ), který je povinen sepsat zápis o škodě a provede kontrolu obsahu zásilky.

 

Pokud typ zboží nebo jeho počet nesouhlasí s objednávkou, kupující ihned provede reklamaci na telefonním čísle +420 603 966 974 v den přijetí nebo maximálně druhý den. Pozdější reklamace nejsme již schopní zkontrolovat a proto je nebudeme akceptovat.

 

9. Ochrana osobních údajů

Prodejce prohlašuje, že poskytuje své služby v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány pouze pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům. Na váš e-mail nezasíláme žádné  marketingové informace, pokud neaktivujete službu zasílání novinek e-mailem.

Kupující využíváním služeb tohoto elektronického obchodu uděluje souhlas ke shromažďování osobních údajů. Kupující má právo kdykoliv požádat o vymazání osobních údajů z databáze.

 

10. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pro odstoupení od smlouvy je třeba písemně nebo telefonicky dodavateli oznámit odstoupení, pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování v původním nepoškozeném obalu poslat zbět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání) na adresu: Dominik Bartoš, Březová 398, 330 33  Město Touškov. Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem kupujícímu vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Při odstoupení od kupní smlouvy hradí poštovné kupující.

 

11. Závěrečná ustanovení

Tyto obhodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávající v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Odesláním elektronické objednávky kupující bez vyhrad přijímá veškerá ustanovení obhodních podmínek ve znění platném v den deslání objednávky.

 


 


 


Obchodní podmínky